Vítám vás na stránce lesnického poradenství.

 Chci vám být vašim partnerem  a pomoci při výběru a dodávkách vašich potřeb. Jsem vám k dispozici každý den od 7.00 – 19.00 na telefonu nebo e-mailu. Můžete volat i přes víkend nebo svátky. Les a zeleň toto také nerozlišuje.

Pokud budete mít pocit,že některý obsah tohoto webu podléhá autorskému právu kontaktujte mne prosím a já učiním nápravu. Děkuji.

Pro váš pohodlný nákup jsem připravil e-shop.

Vstup zde:

 

Možno objednat i přes e-mail:

Nebo telefonicky: 724 858 777

Pokud nechcete objednávat přes-shop, stáhněte si ceník námi nabízených produktů. Objednat můžete pak přímo telefonicky nebo přes-email. Ceny v ceníku jsou bez DPH. 

Pletiva cena do 300bm. Nad 300 bm výrazné slevy.

  


Pro větší komfort a rychlost aplikace jsme pro vás připravili nabídku akumulátorových postřikovačů.

 Serena-Mixer v objemech 10 a 16 l.

 

Popis  postřikovačů zde: Serena-Mixer.jpg


STUTOX I - skladem

Rodenticid ve formě granulované návnady k hubení hraboše polního, hryzce vodního a dalších drobných hlodavců

v zemědělství, sadech a lesním hospodářství.


Bojujete proti kůrovci? Máme řešení:

ALFAMETRIN ME

Postřikový insekticidní přípravek ve formě mikroemulze na bázi světlostabilního syntetickéhopyrethroidu určený k ošetření mnoha polních plodin, révy, okrasných rostlin a lesních porostů protiširoké škále savých a žravých škůdců.

Působení:ALFAMETRIN ME je vysoce účinný světlostabilní pyrethroidní insekticid, určený proti některýmdruhům žravého a savého hmyzu, jeho larvám a vajíčkům. Účinkuje jako dotykový a požerový jed.Není systémovým přípravkem a je proto třeba dostatečného množství vody k zabezpečení dobréhokrycího účinku ošetření. Přípravek je stabilní vůči světlu a má nízkou rozpustnost ve vodě, proto mádobrý reziduální účinek na povrchu listů. Povlak ALFAMETRINU ME je odolný vůči dešti zapředpokladu, že aplikační kapalina zaschne dříve, než začne pršet.


Jako každý rok jsem pro vás připravil širokou škálu nátěrů proti okusu zvěří. 

Vyberte si zde:


 

AKCE NA FLUO MARKER

PŘI ODBĚRU  12 KS.


 

NAPIŠTE  SI O CENUHlavním účelem této aplikace je zpřístupnit veřejnosti data z registru povolených přípravků na ochranu rostlin, který vede Státní rostlinolékařská správa (SRS). Databáze zahrnuje přípravky registrované v České republice a souběžně dovážené přípravky na ochranu rostlin podle zákona č. 326/2004 Sb., o rostlinolékařské péči. Databáze je aktualizována 1x denně.


Kvalitní tuzemské ocelové svodnice pro svod vody

 OBJEDNEJTE SI MOU OSOBNÍ NÁVŠTĚVU - JSEM TADY PRO VÁS

Novinky

Hlodavci v lesních kulturách

06.10.2015 05:51
V letošním suchém roce, mimo jiné, došlo i k značnému rozvoji výskytu hlodavců (hraboš polní, mokřadní a další) jak v polních, tak i lesních kulturách. Napomáhá tomu i způsob hospodaření na polích v blízkosti lesů, kdy posklizňové zbytky (sláma, seno, otavy, neposečené travní...

—————

Na ostružiník je pravý čas -akce

10.09.2015 15:15
Na ostružiník je pravý čas    Průběh počasí v letošním roce rovněž urychlil vyzrávání (zdřevnatění) letorostů u téměř všech jehličnanů po výsadbě. Je skutečností, že vytrvalá buřeň, zejména ostružiníky, nenarostly, ale přesto je připravena v jarním období...

—————

Insekticid - Alfametrin ME

16.08.2015 10:04
V rámci snižování vašich nákladů při letošní kůrovcové kalamitě jsme pro vás připravili kvalitní insekticid za přijatelnou cenu. Alfametrin ME  postřikový insekticidní přípravek ve formě mikroemulze na bázi světlostabilního syntetickéhopyrethroidu určený k ošetření mnoha polních plodin,...

—————

Prázdniny

01.07.2015 04:09
Přeji vám všem hezké prožití letních prázdnin. U nás se nic nemění. Stále dodáváme do tří pracovních dní od objednávky.

—————

Veselé velikonoce

01.04.2015 07:57
Přeji svým zákazníkům a návštěvníkům těchto stránek hezké velikonoce.

————— Speciální stránky nejpoužívanějších repelentů proti okusu zvěří. Vstup po kliknutí na ikonu.

  

 
Kontakt

Petr Veselka - Medwěd
tel: 724 858 777Doporučuji k Vaší pozornosti: 

 


TOPlist
CZIN.eu
Zjistit Google Pagerank
Zjistit S-rank
Zjistit Jyxorank